• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

تونل انجماد

تونل انجماد اصفهان برودت


شرکت اصفهان برودت در زمینه های طراحی و پیاده سازی، تعمیر، خرید و فروش نو و دست دوم انواع تونل های انجماد فعالیت می کند.

تونل انجماد در سردخانه های ثابت جهت انجام عملیات سریع سردسازی و منجمد کردن محصولات استفاده می شود. تونل انجماد برای محصولات پروتئینی و سبزیجات تا دمای 45- درجه  می باشد. تونل انجماد ثابت بطور معمول کوچکتر از سالن های سردخانه زیر صفر بوده و طراحی آن ها بسته به نوع محصول، ابعاد باکس پالت، تعداد شیفت کارکرد و زمان انجماد انجام می شود.مثلا برای انجماد مرغ های بسته بندی شده از تونل انجماد استفاده می کنند که در این حالت محصول باید در مدت زمان 8 ساعت منجمد شود.

همچنین عایق بندی در تونل های انجماد و عملیات کف سازی سالن های انجماد بسیار با اهمیت است. اواپراتورهای این سالن ها از هوا دهی بالا جهت ایجاد تبادل حرارتی بسیار بالا در مدت زمان کم بهره می برند.

 

جهت اطلاع از قیمت تونل انجماد  و مشاوره برای نصب با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09131265989 (آقای ویلانی)

09133057234 (آقای بلوکیان)

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.