• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

سردخانه های ثابت اصفهان برودت

سردخانه های ثابت اصفهان برودت

یکی از فعالیتهای مهم شرکت اصفهان برودت در زمینه سیستمهای برودتی، تولید، فروش، نصب و نگهداری و تعمیر انواع سردخانه های ثابت است.  در این شرکت ساخت سردخانه ثابت بر اساس ثبت سفارش صورت می گیرد. پس از ثبت سفارش، شرایط جغرافیایی و اقلیمی محیط در نظر گرفته می شود تا قطر پانل ، نوع موتور ، اواپراتور و کندانسور از حیث قدرت ،ارزیابی شود و این ارزیابی مطابق با استاندارد بین المللی سردخانه ها محاسبه می گردد.


مشخصات فنی سردخانه های ثابت اصفهان برودت

 شرکت  اصفهان برودت درهر شرایط فصلی تنها از کمپرسورهای DWM ساخت کشور آلمان استفاده می نماید و کندانسور و اواپراتور شرکتهای NIC، SABCOOL و NOVIN مورد استفاده این شرکت می باشد. سایر لوازم مصرفی از بهترین مارک موجود در بازار استفاده می گردد که عموماً مارک دانفوس می باشد و از تابلو برق با متعلقات تله مکانیک جهت سیستم راه اندازی و امنیتی استفاده می گردد. موتور سردخانه ها ی ثابت شامل انواع زیر است که طبق درخواست مشتری تولید و نصب می گردد که با کلیک روی هر یک می توانید جزئیات آنرا نیز مطالعه کنید:


-    dmv
-    dmv  کوپلن
-    bitzer compressor (کمپرسور بیتزر)
-    موتورهای آمونیاکی


در ساخت دیواره های سردخانه ثابت از ساندویچ پنل با قطر 5 الی 25 سانتی متری استفاده می شود. همچنین استاندارد ساندویچ پانل دانسیته 40 می باشد.
سردخانه های ثابت این شرکت در موارد زیر قابل استفاده است که با کلیک روی آنها می توانید جزئیات را مطالعه کنید:


- سردخانه گوشت و فراورده های گوشتی
- سردخانه مواد لبنی – لبنیات
- سردخانه میوه و تره بار
- سردخانه های گل و گیاه
- سردخانه انبار های دارو و بانک های خون
- سردخانه زیر صفر ( تا ۱۸- درجه )
- سردخانه بالای صفر ( صفر تا ۴ درجه )
- تونل انجماد ( ۳۵ – درجه )
- تونل انجماد سریع ( IQF )


شرکت اصفهان برودت انواع سردخانه های ثابت نو و دست دوم را بنا به تقاضای مشتریان عرضه میکند.همچنین طراحی و ساخت سردخانه های ثابت  با در نظرگرفتن شرایط  مشتریان و بنا به سفارش آنها انجام میشود. شما می توانید برای مشاوره و اطلاع از  قیمت سردخانه ثابت و انواع سیستم های برودتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و مطمئن باشید که کار را به متخصصان کاردان سپرده اید:


09131265989 (آقای ویلانی)

09133057234 (آقای بلوکیان)
 

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.