• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

فروش یونیت های زیر صفر

سردخانه زیر صفر

یونیت زیر صفر جهت نگهداری محصولات منجمد به کار می رود و رنج دمایی آن از 10- تا 30- می باشد. شرکت اصفهان برودت نیز، در زمینه طراحی، پیاده سازی،تعمیر، خرید و فروش یونیت های زیر صفر در اصفهان در حال فعالیت است و خدمات خود را به همه هموطنان با قیمت مناسب و با بهترین کیفیت ارائه می نماید.

این نوع سردخانه، یک شیفت بعد از تونل انجماد در دمای 20- درجه از محصولات منجمد شده نگهداری می کند و همچنین برای محصولاتی چون بستنی که نیاز به دمای زیر صفر دارند مورد استفاده قرار می گیرد. بطور معمول محصولات زیر صفری دارای بسته بندی مخصوص هستند و نیازی به رطوبت زنی ندارند.

عایق بندی کف سردخانه های زیر صفرو دیوارهای سالن و سقف آن با ساندویچ پانل و با ضخامت بیشتری نسبت به سالن های بالای صفری انجام می شود. بطور معمول جهت دیفراست بهتر اواپراتورهای زیر صفری فاصله بین این اواپراتورها را بیشتر گرفته تا انجام عملیات دیفراست براحتی صورت پذیرد.

 

جهت دریافت مشاوره و نیز کسب اطلاع از قیمت سردخانه های زیر صفر با همکاران ما تماس بگیرید:

09131265989 (آقای ویلانی)

09133057234 (آقای بلوکیان)

 

  

 

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.