• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

ساندویچ پنل اصفهان برودت

ساندویچ پانل اصفهان برودت

شرکت اصفهان برودت یکی از واحدهای فعال در زمینه تولید و فروش انواع ساندویچ پنل در ضخامتهای 5 الی 25 سانتی متراست. طول ساندویچ پنل های این شرکت بر حسب سفارش تولید می گردد که همین باعث کاهش قابل توجهی در هزینه حمل، نصب و دور ریز آن می شود .

ساندویچ پنل ها از 5 لایه تشکیل می شود، لایه محافظ درونی و بیرونی از جنس ورق های گالوانیزه و آلوزینگ، آلومینیوم بوده و دو لایه چسب مخصوص جهت اتصال لایه های محافظ بیرونی و عایق پلی استایرن به کار برده می شود . فوم داخل ساندویچ پنل ها نیز از جنس فوم پلی یورتان  می باشد.

فوم پلی یورتان چیست؟  


پلی اورتان فوم سبكی است كه از تركیب پلی یول و ایزو سیانات در شرایط خاص و در حضور كاتالیزور تولید می شود.  بیشتر خلل و فرج این فوم بسته شده و به همین دلیل بازده بسیار خوبی به عنوان عایق حرارتی دارد.
پلی اورتان در هر دانسیته مورد نیاز قابل تولید است، برای رسیدن به مقاومت حرارتی و ظرفیت بارگذاری مطلوب دانسیته آن میبایست بین 40 تا 42 كیلوگرم بر متر مكعب باشد. حداكثر دمای عملكرد پلی اورتان 70 الی 80 درجه سانتی گراد است. البته پلی اورتان تا دمای 100 الی 110 درحه نیز استحكام خود را از دست نمیدهد ولی در دمای بالاتر از آن تجزیه می شود. باكتری ها در پلی اورتان قابلیت رشد ندارند و به دلیل مقاومت فشاری بالا در گستره وسیعی از مصارف روزمره قابل استفاده می باشد.

ویژگیهای ساندویچ پنل :


- عایق رطوبتی و ضد زنگ و قارچ و کپک
- مقاوم در برابر باد، اشعه ماورابنفش، مواد شیمیایی
- با وزن سبک  و امکان حمل و نقل سریع و آسان
- سهولت در اجرای تاسیسات و عدم نیاز به قالب بندی
- عایق حرارتی، صوتی و غیر قابل اشتعال
- مقاومت بسیار بالا در برابر رانش و زلزله
- قابل بازیافت ، محافظ محیط زیست
- حفاظت در برابر آلودگی  و حشرات
- انبساط و انقباض بسیار پائین
- مناسب اقلیم های مختلف
- قابل شستشو و بهداشتی
- مقرون به طرفه
- با رنگبندی متنوع


انواع طرحهای ساندویچ پانل :

ساندویچ پانل های دیواری به صورت دورو  و کرکره ای تولید می گردد.

رنگ ساندویچ پانل :


کلیه رنگهای اصلی ساندویچ پانل در شرکت اصفهان برودت  موجود می باشد و انتخاب رنگ بیرونی و درونی آن به اختیار مشتری است. بطور کلی  تنوع رنگی این پنلها بسیار بالاست و در ۱۲ طیف رنگی مختلف تولید می شوند که شامل رنگهای سفید ، آبی ، قرمز ، نقره ای ، طوسی ، کرم ،  سبز ، یشمی ، زرد ، بنفش است. رنگهای روشنی مثل سفید و کرم برای فضای داخلی بیشترین کاربرد را دارند.

قیمت نصب ساندویچ پانل :

اصفهان برودت با در اختیار داشتن نصاب حرفه ای آماده ارائه خدمات به مشتریان مختلف است. ساندویچ پانل به صورت پیچ بر روی سازه ها نصب می گردد و قمیت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه محاسبه می گردد. از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ، نوع سازه ، نوع پوشش دیواری و یا سقفی و غیره است.

برای اطلاع از قیمت ساندویچ پنل و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:
 
09131265989 (آقای ویلانی)

09133057234 (آقای بلوکیان)
 

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.