• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

کندانسور هوایی اصفهان برودت

کندانسور هوایی اصفهان برودت

فروش کندانسورهای بالا به صورت نو و دست دوم در اصفهان برودت انجام می گیرد. همچنین این شرکت در زمینه  طراحی و نصب، نگهداری و تعمیر کندانسور هوایی فعالیت دارد. کندانسورهای عرضه شده در اصفهان برودت ساخت آلمان، هلند، آمریکا و دانمارک است. در كندانسور هوايی از هوا به عنوان عامل تقطير استفاده می شود. اين كندانسورها به دليل ظرفيت كم شان فقط در كاربرد هاي كوچك وعمدتاً دريخچالها و فريزرهاي خانگي مورد استفاده قرار مي گيرند و شامل انواع زیر می باشد:
 

کندانسور هوایی عمودی


کندانسورهای عمودی با FIN SPACING (۲.۶میلیمتری) تولید می شود  که موجب افزایش سطح تبادل و راندمان بیشتر می گردد. تنوع این مدل از کندانسور با ظرفیت های مختلف از ویژگی متمایز آن است.


کندانسور هوایی افقی


کندانسورهای افقی با  FIN SPACING (۲.۶میلیمتری) تولید می‌شود و همین امر عامل افزایش سطح تبادل و راندمان بیشتر در این مدل از کندانسورهای یخچال می گردد .همچنین امکان تولید آن در دو مدل پایه کوتاه و پایه بلند برای نصب تجهیزات از ویژگی منحصربفرد آن است.کندانسور هوایی مدل v

 

کندانسور مدل SVC تک مداره و دو مداره جهت استفاده در  کمپرسور اسکرو و پیستونی و با ظرفیت های مختلف تولید شده است. کندانسور هوایی مدلV مناسب انواع چیلر و سردخانه می‌باشد. کندانسورهای فوق با FIN SPACING (۲.۶میلیمتری) تولید شده است که باعث افزایش سطح تبادل و راندمان بالا به ویژه در مناطق گرمسیری می‌شود.کندانسور هوایی مدل w

 

کندانسور های مدل DVC تک مداره و چند مداره برای استفاده در کمپرسور های اسکرو و پیستونی با ظرفیت نامحدود تولید شده است. این نوع کندانسور مناسب برای انواع چیلر و سردخانه می‌باشد. کندانسورهای فوق با FIN SPACING 2/1میلیمتر تولید شده که باعث افزایش سطح تبادل و راندمان بالا به ویژه در مناطق گرمسیری می‌شود.

برای اطلاع از قیمت فروش کندانسور هوایی و مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید:

09131265989 (آقای ویلانی)

09133057234 (آقای بلوکیان)

 

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.