• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای

پانل های سردخانه ای شرکت اصفهان برودت در ضخامت  ۸ تا ۲۰ سانتی متر  و بر اساس نیاز مشتری و نیزکاربری آنها تولید می گردند. پلی یورتان مورد استفاده در آنها ، ماده ای است کاملا سخت و شکننده است که به تنهایی چندان قابل استفاده نمی باشد. اما با ساندویچ کردن این ماده بین دو لایه ورق فلزی با مقاومت کششی بالا پانلی تولید می شود که  دارای خواص مکانیکی بسیار مناسبی است. این پانلها ضریب هدایتی پایینی دارند و به همین دلیل عایق دمایی بی نظیری هستند که در ساخت انواع سردخانه های ثابت و متحرک مورد استفاده قرار میگیرند.

ساندویچ پنل سردخانه ای بدلیل خاصیت ضدبو، ضد قارچ و کپک بودن و نیز عدم امکان زندگی حشرات در فوم پلی اورتان آن ، گزینه ی بسیار مناسبی برای نگهداری مواد غذایی مثل گوشت و مرغ، میوه و سبزیجات، شیر و غیره هستند که باید در شرایط دمایی پایین نگهداری شوند.

 نصب این پنلها نیازمند تخصص است که این مهم توسط متخصصان زبده شرکت اصفهان برودت انجام می گیرد.

 

جهت اطلاع از قیمت پنل های سردخانه ای و مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09131265989 (آقای ویلانی)

09133057234 (آقای بلوکیان)
 

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.