• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

ساندویچ پنل سقفی

ساندویچ پنل سقفی

ساندویچ پانل سقفی در شرکت اصفهان برودت با استفاده از بهترین مواد اولیه و با فوم تزریقی پلی یورتان سخت با دانسیته 2±40 تولید و عرضه می شود. این مدل از ساندویچ پانل در برابر رشد گیاهان و قارچها مقاوم است و برای همه شرایط آب و هوایی مناسب می باشد.

نداشتن بو، عدم ریزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم باعث شده است این محصول بهترین نوع پوشش برای سقف مجتمع های صنعتی باشد. ساندویچ پنل سقفی بدلیل داشتن  ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین؛ بهترین نمونه ی عایق های صنعتی  هستند که برای پوشش سقف مورد استفاده قرا می گیرند. 

همچنین ساندویچ پنل سقفی به دلیل داشتن یک خط منحصر بفرد در رول فرم پانل سقفی ، بهترین نوع آب بندی و زیبایی سطح کار در هنگام اورلپ کردن دو پانل سقفی را بر روی یکدیگر ممکن ساخته است.

 

جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل سقفی شرکت اصفهان برودت و سایر جزئیات این محصول می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

 

09131265989 (آقای ویلانی)

09133057234 (آقای بلوکیان)

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.