• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

کاربرد ساندویچ پنل

کاربرد ساندویچ پنل

ساندویچ پنل ها قابل شستشو و بهداشتی هستنذ که در ساخت سازه هایی مثل دفاتر کارگاهی، درمانگاه صحرايی، سرويس بهداشتی، نمازخانه و محيط آموزشی، تعميرگاه سيار ، پست نگهبانی ، ويلا های يک و دو طبقه، واحد های امدادی در زمانهای بحرانی مانند زلزله، ساختمان های اداری و هتل ها، استخرهای سرپوشیده و سالن های ورزشی استفاده می شود.

از دیگر کاربردهای این پنل ها پوشش دیوار و سقف سوله و انبار و سایر ساختمان های صنعتی؛ کانتینر های حمل و نقل ؛ کانکس های ثابت و متحرک؛ انواع سردخانه های ثابت و متحرک  می باشد که برای اقليم های مختلف مناسب بوده و دارای خاصیت ضد قارچ و کپک و پوسيدگی است.

از دیگر موارد کاربرد ساندویچ پنل می توان به استفاده از آن بعنوان دیوار تقسیم برای پارتیشن بندی فضاهای داخلی ساختمانهای مختلف اشاره کرد.

جهت کسب اطلاع از قیمت فروش ساندویچ پنل با شماره های زیر تماس بگیرید:

09131265989 (آقای ویلانی)

09133057234 (آقای بلوکیان)
 

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.