• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

کندانسور تبخیری اصفهان برودت

کندانسور تبخیری اصفهان برودت

شرکت اصفهان برودت  در زمینه فروش کندانسور تبخیری نو و دست دوم و نیز طراحی، پیاده سازی و نصب، نگهداری و تعمیر کندانسور تبخیری فعالیت می کند. کندانسورهای عرضه شده در اصفهان برودت ساخت کشورهای آلمان، هلند، آمریکا و دانمارک است.

در كندانسورهای تبخيری هم از آب و هم از هوا به عنوان عامل تقطيراستفاده مي شود. این کندانسورها برای  سردخانه های با ظرفیت تا ۵۰۰۰ تن قابل استفاده هستند و میتوان از آنها در سیستم های آمونیاکی و فریونی  و نیز سیستم های جدار بسته صنعتی برای خنک کردن آب یا سایر محلول  های ناقل (Fluid cooler) استفاده کرد. کندانسور تبخیری بر اساس اینکه در چه سیستمی مورد استفاده قرار گیرد به دو دسته تقسیم بندی  می شود:

 

کندانسور آمونیاکی تبخیری

کندانسور فریونی تبخیری

 

 کارکرد آسان، ساختار فلزی، نوع لوله کشی و قرار گرفتن دقیق قسمت های حساس باعث  بالا رفتن راندمان کندانسورهای تبخیری شده است. همچنین این کندانسورها از دو بخش مجزای کویل و تشتک تشکیل شده است که این مسئله، حمل ونقل آن را بسیار آسان می کند. طراحي و ساختار  این كندانسورها بر اساس محاسبات دقيق و مطابق با شرايط اقليمی منطقه انجام می شود كه مهمترين مزيت آن صرفه جويی در مصرف انرژی و آب و استهلاك كمتر می باشد.


برای اطلاع از قیمت کندانسور تبخیری و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

09131265989 (آقای ویلانی)

09133057234 (آقای بلوکیان)
 

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.