• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

کمپرسور پیستونی اصفهان برودت

کمپرسور پیستونی اصفهان برودت

کمپرسور پیستونی از متداول ترین کمپرسور های بادی می باشند که کاربردهای وسیعی در صنایع گوناگون دارد. کمپرسور پیستونی را با نامهای دیگری مثل  کمپرسور رفت و برگشتی ، پمپ باد پیستونی - سیلندری و کمپرسور هوا نیز می شناسند. شرکت اصفهان برودت در زمینه طراحی و نصب، تعمیر و نگهداری و نیز فروش نو و دست دوم این کمپرسورها در حال فعالیت است. کمپرسورهای این شرکت از برندهای آمریکایی، آلمانی، هلندی و دانمارکی هستند. طراحی و نصب کمپرسورها بنابر پروژه و نیاز مشتری توسط متخصصان این شرکت انجام می شود.

 

انوع کمپرسور پیستونی


- کمپرسور پیستونی تک مرحله ای

این مدل از رایج ترین نوع کمپرسورهای پیستونی است  که دردو مدل تک سیلندر و دو سیلندر ساخته می شود. مدلهای  تک سیلندر کمتر از ۵۰ لیتر در دقیقه   و دو سیلندره با ظرفیتی بیش از ۵۰ لیتر در دقیقه ساخته می شوند. از ویژگی های دیگر این نوع کمپرسور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- تولید فشار تا حداکثر ۸ بار

- دبی هوا تا ۷۵۰ لیتر در دقیقه


- کمپرسور پیستونی دو یا چند مرحله ای

کمپرسور های دو مرحله ای دارای دو سیلندر هستند  که یکی از آنها سیلندر کم فشار (سیلندر با قطر بزرگتر ) و دیگری سیلندر پر فشار ( سیلندر با قطر کمتر) است. اندازه سیلندر پر فشار تقریبا نصف اندازه سیلندر  کم فشار می باشد. کمپرسور های دو مرحله برای تولید حجم های و فشار های بالا مناسب هستند. همچنین این نوع کمپرسور ۱۲۰۰ لیتری و تا حداکثر فشار ۱۰ بار را تحمل می کند.


- کمپرسور پیستونی دوبل ( دو هواساز)


از ویژگی های کلی کمپرسورهای پیستونی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 - دارا بودن ساختار و ساز و کار ساده کمپرسور پیستونی

- راه اندازی، نگهداری و تعمیر آسان کمپرسور پیستونی

- انجام عملکرد با نیروی برق تک فاز و سه فاز

- قابلیت سیار بودن در بعضی ظرفیت ها

- کم حجم و عدم آلودگی هوا

- دارای ظرفیت ها و فشار کاری متنوع

- کمی ميزان صدا نسبت به بازدهی آن


کمپرسور های پیستونی مناسب چه افرادی است؟

  کمپرسورهای پیستونی برای کارگاه ها ی مختلف، گاراژها و تعمیر گاه ها، کلیه کسب و کارهای کوچک و نیز کارهای ساختمانی و عمرانی مناسب هستند.

 

برای اطلاع از قیمت فروش کمپرسور پیستونی و دریافت مشاوره از متخصصان ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09131265989 (آقای مهندس ویلانی)

09133057234 (آقای مهندس بلوکیان)

 

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.