• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

کمپرسورهای اصفهان برودت

کمپرسورهای اصفهان برودت

کمپرسور در واقع قلب همه ی سیستمهای برودتی ثابت و متحرک است . کمپرسور های مورد استفاده در انواع سیستمهای برودتی با مبرد آمونیاک  دو نوع پیستونی و اسکرو  هستند که با توجه به مشخصات پروژه و نیاز مشتری انتخاب می شوند و در اندازه های مختلف طراحی و ساخته می شوند.

شرکت  اصفهان برودت نیز به عنوان یکی از شرکت های مطرح اصفهان در زمینه طراحی، نگهداری، نصب و تعمیر کمپرسور در حال فعالیت است. کمپرسورهای عرضه شده در این شرکت متعلق به برندهای مطرح کشورهای آلمان ، آمریکا، هلند و دانمارک است. فروش کمپرسورهای پیستونی و آمونیاکی اصفهان برودت به صورت نو و دست بنا بر تقاضای مشتریان ارائه می شود.

 کمپرسور آمونیاکی پیستونی
اصفهان برودت در  مدلهای  خوابـیده، ایستاده، تکفاز و سه فاز و بر حسب نیاز مشتری طراحی و نصب می شود. همچنین اصفهان برودت کمپرسورهای آمونیاکی اسکرو  را در مدلهای مختلف  پیچشی، چرخشی و حلزونی به مشتریان ارائه می نماید.

 

جهت اطلاع ازقیمت کمپرسور پیستونی و اسکرو Screw و نیز دریافت مشاوره از متخصصان این شرکت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09131265989 (آقای مهندس ویلانی)

09133057234 (آقای مهندس بلوکیان)

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.