• Esfahan Boroodat
  • 03133853461-62
  •  
  • info@esfahanboroodat.ir

فروش وانت نیسان با شرایط ویژه آغاز شد

فروش وانت نیسان با شرایط ویژه آغاز شد

محمد علی قادری از فروش و تحویل فوری وپیش فروش محصولات شرکت زامیاد با قیمت های نهایی خبر داد.

به گزارش عصرخودرو، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با بیان جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان این گروه خودروسازی افزود، فروش فوری و فروش فوری اعتباری انواع وانت های شرکت زامیاد، با شرایط تحویل فوری و تسهیلات استثنایی برقرار می باشد و مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز سایپا در سراسر کشور و یا وب سایت اینترنتی گروه به نشانی WWW.Saipagroup.ir اقدام به ثبت نام نمایند. همچنین ایشان افزود انواع شرایط پیش فروش این محصولات با اعطای سود مشارکت مناسب نیز شامل این طرح می باشد.

به گفته وی شرکت زامیاد تسهیلات مناسبی برای آن دسته از مشتریانی که از طرح فرسوده استفاده می نمایند را در نظر گرفته است. محمد علی قادری در خصوص ویژگیهای این محصولات افزود این خودروها مجهز به تجهیزاتی همانند ترمز ضدقفل ، تاخوگراف و فرمان دو تکه می باشند.

اصفهان برودت در یک نگاه

خرید و فروش نو و دست دوم انواع سردخانه های ثابت (تونل انجماد-سردخانه بالای صفر و زیر صفر)، سیستمهای برودتی متحرک (یخچال ایسوزو 5تن-6 تن-8 تن،یخچال آریسان، یخچال سه محور، یخچال حمل بستنی، یخچال بنز و ولوو و آکسور)، ترموکینگ،اواپراتور، کندانسور، کمپرسور، ساندویچ پنل،کانتینر و کانکس می باشد.

ترموکینگ سیستمهای برودتی

ترموکینگ بهترین برند موتور سیستمهای برودتی و ساخت آمریکا است. خرید و فروش انواع ترموکینگ نو و دست دوم و نیز اواپراتور آمونیاکی و غیر آمونیاکی، کندانسور تبخیری-هوایی-آبی، کمپرسور پیستونی و اسکرو نیز در این شرکت نصب و تعمیر می شود.

سردخانه های ثابت و متحرک

طراحی و پیاده سازی انواع سردخانه های ثابت ( تونل انجماد-یونیت های زیر صفر و بالای صفر) توسط اصفهان برودت انجام می شود. همچنین تعمیر و فروش نو و دست دوم انواع یخچال ایسوزو 5 تن- 6 تن- 8 تن، یخچال بادسان، یخچال آریسان، یخچال وانت نیسان و پراید و مزدا،یخچال فوتون و یخچال بادسان، یخچال سه محور ماموت و اشمیت و یخچال کامیون و کامیونت انجام می شود.